قیمت انواع کابل فشار متوسط دارای تاییدیه

قیمت انواع کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت دارای تاییدیه در نمونه های زره دار، زره دار و سربدار با هادی مسی و آلومینیومی و عایق XLPE با برندهای معتبر و موجود در وندور لیست پروژه ها به شما ارائه می شود.
کابل های فشارمتوسط ۲۰ کیلو ولت از مهم ترین کابل های فوق توزیع بوده که در انواع زره دار، بدون زره و با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند.
این کابل ها هر کدام متناسب با استفاده در یک محیط خاص تولید شده اند و انتخاب هادی مسی و آلومینیومی کابل تا حد زیادی به طراح پروژه و میزان بودجه آنها برای تامین کابل پروژه مربوط می شوند.
کابل های زره دار مسی و آلومینیومی ۲۰ کیلوولت یکی از پر کاربردترین کابل فشار متوسط می باشند که به صورت دفنی به کار می روند و این کابل ها را خریداری می کنند غالبا پروژه های صنعتی بوده که وندور لیست مشخصی برای خرید کابل های فشار متوسط دارند.
از این رو مجموعه شرکت کابل ایرانی که به صورت تخصصی کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت و فشار قوی ۳۳ کیلو ولت را عرضه می کند، تلاش کرده است کابل هایی نظیر یزد، البرز و سیمکو را به همراه ابهر برای این پروژه ها در نظر بگیرد.

 

کابل ۲۰ کیلوولت مسی یزد

کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت در انواع مسی و آلومینیومی تولید می شوند که این کابل ها، به صورت زره دار و بدون زره قابل ارائه به مشتریان می باشند. سایز های ۳۵ تا ۵۰۰ میلی متر مربع این کابل ها به صورت روتین می تواند به مشتریان ارائه شود.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما