عرضه فیبر نوری
خانه / کابل یزد / قیمت انواع کابل فروزان یزد
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل فروزان یزد

قیمت روز انواع کابل های تک رشته و چند رشته مسی و آلومینیومی، کابل های کنترل شیلدار و بدون شیلد، کابل های مقاوم در برابر روغن و کابل های مورد نیاز پروژه های صنعتی و نفت و گاز با برند فروزان یزد قابل ارائه به مشتریان است.
کابل های تولید کارخانه فروزان یزد توانسته است طیف وسیعی از نیازهای پروژه های مختلف را برطرف کند و با دارا بودن کیفیت بالا در وندور لیست بسیاری از پروژه ها قرار گیرد.
کابل های مسی و آلومینیومی فروزان یزد در انواع تک رشته و مالتی کور با رعایت استاندارد های توانیر تولید شده و مهم ترین فاکتور لازم جهت استفاده در پروژه ها را دارد.
کابل های آلومینیومی فروزان یزد به صورت تک رشته و چند رشته، همچنین کابل های خودنگهدار آن قیمت مناسب و کیفیت بالایی را برای شما به همراه دارد و در صورت سفارش متراژ های بالا می توان از تخفیف های ویژه در خرید استفاده نمود.
نکته مهم در خصوص قیمت روز انواع کابل های فروزان یزد، ارائه آنی آن توسط واحد فروش آراد کابل به مشتریان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام