عرضه فیبر نوری
خانه / کابل افشان / قیمت انواع کابل افشان برق
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل افشان برق

درصد هزینه قیمت انواع کابل های برق افشان در سایز های ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵، ۲٫۵، ۴، ۶، ۱۰، ۱۶، ۲۵ و ۳۵ در انواع تک فاز و سه فاز که از پرکاربردترین کابل های برق در تاسیسات فشار ضعیف می باشد که از طریق مرکز کابل ایران به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود.

کابل های برق افشان در ایران با برند های متفاوتی تولید می شوند و کیفیت های مختلف این کابل ها قیمت های متفاوتی را برای مشتریان این محصولات فراهم آورده است. سیاست مشتریان مختلف برای خرید کابل های برق افشان بر حسب وضعیت اقتصادی خود تا حد زیادی متفوات است و برخی از مشتریان به دنبال خرید کابل های ارزان و برخی دیگر به دنبال خرید محصولات باکیفیت بوده و قیمت محصولات برای آنها از درجه اهمیت پایین تری برخودار است.

با توجه به اینکه در هر تاسیسات برقی اعم از ساختمان ها و مراکز عمومی، هزینه خرید کابل تنها ۵ درصد از هزینه کل ساختمان را شامل می شود، بهتر است در خرید کابل ها خساست به خرج نداده و بهترین کابل ها را برای ساختمان خود خریداری نمود. در حالیکه خرید کابل های بی کیفیت می تواند ۹۵ درصد هزینه صرف شده برای ساخت و تکمیل یک ساختمان را به خطر بیندازد.

قیمت انواع کابل های افشان بر اساس آخرین تغییرات توسط کارشناسان فروش ما به شما ارائه خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ۴*۴ افشان

قیمت کابل افشان برق عمده فروشی

قیمت کابل افشان برق به صورت عمده فروشی در آراد کابل با بهترین برند های بازار و بهترین پیشنهاد قیمت به مشتریان این کابل ها در سراسر ایران ارائه می شود. دیگر نگران خرید سیم و کابل های برق افشان مورد نیاز خود با بهترین قیمت را نداشته باشید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام