عرضه فیبر نوری
خانه / کابل مسین / قیمت انواع کابل آلومینیومی مسین
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل آلومینیومی مسین

قیمت انواع کابل های برق آلومینیومی را به صورت تخصصی و عمده می توانید به صورت روزانه و در قالب پیش فاکتور از بازار کابل ایران دریافت نمایید. مسین یکی از تولید کنندگان کابل های آلومینیومی در ایران است، که انواع کابل های خودنگهدار و زمینی با هادی آلومینیومی را تولید و عرضه می کند.

قیمت کمتر کابل های آلومینیومی نسبت به کابل های مسی باعث شده است بسیاری از مشتریان به ویژه در بخش های خصوصی به لحاظ اقتصادی این کابل ها را ترجیح دهند.

کابل های آلومینیومی زمینی مسین در سایزهای ۱۶*۱ تا ۵۰۰*۱ میلی متر مربع با عایق پی وی سی و xlpe تولید شده که این کابل ها به صورت زمینی مورد استفاده قرار می گیرند.

مشتریان برای انتخاب نوع سایز کابل می بایست از میزان مصرف خود بر حسب آمپر آگاهی داشته باشند تا از این طریق با متراژ مشخص بتوان سایز کابل را به مشتریان معرفی نمود.

کابل های آلومینیومی زمینی در محل هایی استفاده می شوند که قصد دارند کابل را به صورت دفنی استفاده کنند.

کابل های خودنگهدار مسین نیز کابل هایی می باشند که به صورت هوایی در سیستم های برق تکفاز و سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند، که این کابل ها به صورت دوسیمه تا شش سیمه در سایزهای ۱۶ تا ۱۲۰ میلی متر مربع توسط برند مسین عرضه می شود.

فروش عمده و ارائه قیمت رقابتی انواع کابل های آلومینیومی از طریق بازار کابل ایران باعث شده است، بسیاری از مشتریان خریدهای عمده خود را از طریق این مرکز خرید انجام دهند.

نحوه استعلام قیمت انواع کابل آلومینیومی

به دلیل نوسانات زیادی که در بازار کابل های مسی و آلومینیومی وجود دارد، بازار کابل ایران با قرار دادن راه های ارتباطی کارشناسان فروش خود، شرایط استعلام قیمت را برای مشتریان تسهیل نموده است.

مشتریان می توانند با ارائه درخواست به واحد فروش، در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور را از این مجموعه دریافت نموده و پس از انجام امورمالی، شرایط ارسال بار از طریق واحد ارسال این مرکز به سراسر کشور میسر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین مرکز پخش

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین هوایی در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت فروش عمده و باکیفیت ترین برند های تولید کننده این کابل ها به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به صورت عمده و خرده با قیمت پخش کارخانه قابل عرضه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام