فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود بهترین قیمت

مجموعه آراد کابل، مرکز فروش عمده فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود با بهترین قیمت در بازار لاله زار می باشد. فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی است و با آن می توان داده های تصویر، صوت و داده های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا انتقال داد.
فیبر نوری 12 کر مالتی مود

مشخصه فنی فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود

تار نوری یا فیبر نوری  OPTIC FIBERرشته باریک و بلندی از یک ماده شفاف مثل شیشه (سیلیکا) یا پلاستیک است که می تواند نوری را که از یک سر به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند.

این کابل ها شامل تعدادی رشته های شیشه است که هر کدام از آنها  فقط کمی از موی انسان باریک تر هستند. مرکز هر رشته، هسته یا CORE نامیده می شود که مسیر نور برای حرکت را فراهم می کند هسته یا CORE با یک لایه شیشه بنام Cladding (روکش) که نور را انتقال می دهد احاطه شده تا از هدر رفت سیگنال جلوگیری شود و به نور اجازه دهد تا در طول کابل حرکت کند.

فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود دارای دو روکش پلی اتیلن می باشد، از ویژگی های این فیبر می توان به قطر کوچک آن اشاره کرد، ساختار آن به گونه ای است که در برابر فشار و کشش مقاوت بالایی دارد و نصب و راه اندازی آن آسان تر و سریعتر است و برای استفاده در سیستم های شبکه LAN، MAN .. کاربرد دارد.

مزایای فیبر های چند مدی در مقایسه با فیبر های تک مدی : بزرگتر بودن قطر هسته، ساده تر بودن تزریق انرژی نور به داخل فیبر، امکانات بهتر برای اتصال فیبر ها به یکدیگر …

معایب فیبر چند مدی در مقایسه با فیبر تک مدی : پهنای باند فیبر چند مدی کمتر از تک مدی است

تلفات تا تضعیف در فیبر های چند مدی بیشتر است.

فیبر نوری 12 کر مالتی مود

کاربرد فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود در پروژه های مختلف

کابل فیبر نوری سیگنال های ارتباطی را با استفاده از پالس های نوری تولید شده توسط لیزر های کوچک یا ال ای دی انتقال می دهند.

فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود قابل استفاده در محیط های OUTDOOR مانند بیرون ساختمان ها و فضاهای باز بوده و دارای ۱۲ کر فیبر نوری در هسته خود هستند می باشد. این کابل را به راحتی می توان در داکت، تونل، تیوپ و شیار ها نصب نمود.

فیبر نوری 12 کر مالتی مود

بهترین برند های ایرانی و خارجی فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود

بهترین برند های ایرانی تولید کننده فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود در ایران با قیمت های متنوع و استاندارد موجود و قابل عرضه در آراد کابل عبارتند از:

  • شهید قندی یزد
  • رفسنجان

که تمامی محصولات این برند های مطرح در لیست فروش آراد کابل قرار دارد. بدون تردید تمامی تولیدات این برند های معتبر باکیفیت، استاندارد، مورد تایید توانیر و مخابرات هستند.

و بهترین برند های خارجی تولید کننده فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود موجود و قابل عرضه در آراد کابل عبارتند از:

  • ETKترکیه
  • DRAKAدانمارک
  • OFoعمان
  • LS کره جنوبی
  • NEXANS

تمامی تولیدات این برند های معتبر باکیفیت، می باشند.

فیبر نوری 12 کر مالتی مود

ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده

آراد کابل همواره بهترین قیمت بازار را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در صورت نیاز، کارشناسان فنی ما به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

مشتریان از سراسر ایران می توانند سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده را از طریق واحد فروش آراد کابل ثبت نمایند و پس از تکمیل فرایند خرید ۲۴ ساعت بعد سفارش خود را از طریق باربری در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند.

 
 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر مالتی مود به قیمت عمده پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما