عرضه فیبر نوری
خانه / کابل همدان / فروش عمده انواع کابل همدان
بازار فیبر نوری ایران

فروش عمده انواع کابل همدان

فروش عمده انواع کابل های همدان اعم از کابل های افشان، خشک، ساختمانی و کابل های خودنگهدار از طریق نمایندگی اصلی سیم و کابل همدان برای مشتریان فراهم است.
اگر در حوزه سیم و کابل به واسطه پروژه هایی که داشته اید به نوعی فعالیت کرده اید، بدون شک نام سیم و کابل همدان و محصولات آنرا شنیده اید.
همدان عمده تولیدات خود را در سالهای اخیر به تولید سیم و کابل های افشان، خشک، کابل های خودنگهدار و عمدتا کابل های فشار ضعیف معطوف نموده است و محصولات خود را به پروژه ها ی تاپ کشور عرضه می کند. ویژگی منحصر به فرد محصولات همدان دارای لیست قیمت واحد برای تمامی نمایندگی های فروش است که این موضوع می تواند به خرید بدون دغدغه مشتریان کمک کند.
آراد کابل با توجه به پیشینه خود در پروژه های سراسر کشور، تلاش کرده است فروش عمده محصولات همدان را به صورت ویژه در برنامه قرار دهد.
این مجموعه با توجه به شناخت محصولات همدان و آگاهی از کیفیت بالای تولیدات آن، اقدام به فروش سیم و کابل های این برند نموده است و امید است با درایت تیم بازرگانی خود خدمات ویژه ای را به مشتریان سراسر کشور ارائه کند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان همدان

قیمت کابل افشان همدان پخش عمده

قیمت کابل افشان همدان اصل در سال ۹۹ را به قیمت پخش عمده به راحتی می توانید بر اساس آخرین تغییرات قیمت محصولات این برند به صورت ویژه از نمایندگی فروش این محصولات دریافت نمایید. آراد کابل مرکز فروش رسمی سیم و کابل همدان در تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام