عرضه فیبر نوری
خانه / کابل یزد / فروش عمده انواع کابل زمینی یزد
بازار فیبر نوری ایران

فروش عمده انواع کابل زمینی یزد

فروش عمده انواع کابل های برق زمینی یزد در انواع خشک با مشخصات N2XY یا کابل های با عایق XLPE که ویژگی های بهتری نسبت به کابل های PVC دارا می باشندف از طریق بازار سیم و کابل ایران استارت خورده است.

سیم و کابل های یزد در انواع فشار ضعیف تا فشار قوی، کابل های ابزار دقیق و زره دار و سربدار از محصولاتی می باشند که در پروژه های بزرگ کشور به صورت ویژه مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها با بالاترین کیفیت و توسط بهترین و به روز ترین دستگاه های تولید کابل در ایران تولید شده و به بازار عرضه شده است. بدون تردید اگر کابل یزد را به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب کابل در پروژه های بزرگ معرفی نماییم سخن گزافی را نگته ایم.

برتری سیم و کابل یزد نسبت به سایز برند های موجود در بازار ایران که غالبا نام های شناخته شده ای می باشند، این است که یزد بسیاری از محصولات نایاب در بازار را به صورت ویژه و موجود به پروژه ها ارائه می نمای. کابل هایی که به نوعی اگر بخواهند توسط کارخانه های دیگر تامین شوند به ۴۰ تا ۶۰ روز زمان نیاز خواهد بود. از این کابل ها می توان به کابل های ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام