عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش اینترنتی کابل روغنی کرمان
بازار فیبر نوری ایران

فروش اینترنتی کابل روغنی کرمان

شرکت کابل سازی کرمان یکی از مهمترین مرکز تولید کابل در ایران از جمله کابل روغنی می باشد. جهت سهولت در خرید، این کابل ها به صورت اینترنتی نیز به فروش می رسد.
در بسیاری از کابل ها عایق هادی ها کاغذ می باشد. به این ترتیب که ابتدا هوای داخل کاغذ و ذرات بخار آن را می گیرند و سپس به روغن که عایق بسیار خوبی می باشد آن را آغشته می کنند.
ضخامت کاغذها نیز بسیار کم است که دور هر هادی چندین دور از این کاغذ پیچیده می شود. به این کاغذها، کاغذ اشباع شده می گویند. همچنین روی نوار روغنی یک کاغذ متالیزه از جنس آلومینیوم می پیچند تا از میزان میدان مغناطیسی اطراف هادی ها جلوگیری نماید. از کابل های روغنی بیشتر در فشار متوسط از آن استفاده می شود. همین طور به غلاف سربی از سه غلاف که به دور هر فاز می پیچند استفاده می شود که در این صورت به این کابل ها، کابل روغنی سه غلافه می گویند.

منبع: سیم و کابل ایران

آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام