فروش انواع کابل مخابراتی زمینی

فروش انواع کابل مخابراتی که در نمونه های زمینی، هوایی، ژله فیلد خاکی و کانالی و همچنین به صورت مهاردار تولید می‌شوند که قیمت هر کدام از این کابل ها بسته به تعداد زوج سیم های استفاده شده در ساختمان کابل می تواند متفاوت باشد و همچنین قیمت محصولات مسی وابستگی مستقیمی به بهای جهانی مس دارد.
کابل های مخابراتی که با نام کابل های تلفن شناسایی می شوند و بسیاری از مشتریان این کابل ها را با این نام می شناسند، با عایق مشکی و طوسی تولید می شوند که کابل های مخابراتی با عایق مشکی بهکابل های زمینی معروفند.
اگر بخواهیم کابل های طوسی مخابراتی که به کابل های هوایی شهرت دارند را به لحاظ قیمتی با کابل های مشکی یا زمینی مقایسه کنیم، قیمت کابل های مشکی به دلیل استفاده از عایق پلی اتیلن کراسلینک در ساختمان آنها که از کابل در برابر اشعه خورشید محافظت می کند بیشتر است.
همچنین عامل تفاوت قیمت دیگری این کابل ها استفاده از آنها در پروژه‌های مخابراتی می باشد که لازم است مشتریان برای خرید این محصولات در مرحله اول به تعداد مشترکین تلفن ثابت خود که قرار است به کابل ها متصل شوند توجه کرده و در مرحله دوم به محلی که کابل در آن مورد استفاده قرار می گیرد توجه نمایند تا از این طریق بتوانند کابل مخابراتی مناسب را انتخاب نمایند.

کابل های مخابراتی زمینی

انواع کابل مخابراتی طوسی به دلیل استفاده از عایق pvc در تولید آنها متناسب استفاده در داخل ساختمان می باشد و به همین دلیل به این کابل ها، کابل های داخل ساختمان نیز گفته می شود و کابل های مشکی به دلیل دارا بودن عایق کراسلینگ و مقاوم بودن آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید قابل استفاده در خارج از ساختمان است و به همین دلیل به عنوان کابل های مخابراتی خارج از ساختمان نیز شناخته می شوند.
کابل های مخابراتی زمینی تنها در سایز ۰٫۶ میلی متر مربع تولید می شوند که این کابل ها در انواع ۲، ۴، ۶، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۴۰، ۵۰، ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ زوج توسط برند های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

خرید انواع کابل مخابراتی زمینی بازار

با توجه به توضیحات مطرح شده و نیاز بسیاری از پروژه ها به استفاده از کابل های مخابراتی زمینی، بسیاری از مشتریان به دنبال خرید بهترین کابل های مخابراتی موجود در بازار می باشند تا از این طریق بتوانند سیگنال های بدون نویز را دریافت نموده، که این موضوع می‌تواند در کیفیت صدای دریافتی از طریق تلفن و همچنین سرعت اینترنت مشترکین تلفن ثابت نیز تاثیر گذار باشد. از این رو اولین سوالی که مشتریان از کارشناسان فروش مجموعه در خصوص کابل های مخابراتی دارند، بهترین برند موجود در بازار می باشد.
آراد کابل که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های مخابراتی را مطابق با نیازهای مشتریان با برندهای مختلف عرضه می کند، همواره برند کرمان را به عنوان بهترین برند تولید کننده کابل های مخابراتی همراه با کارخانه شهید قندی یزد به مشتریان معرفی می‌نماید و محصولات این کارخانه ها به صورت ویژه در این مجموعه موجود است.
مشتریانی که به دنبال خرید کابل های مخابراتی با قیمت مناسب تر می باشند باید خاطر نشان کرد که آراد کابل با توجه به شناسایی این دسته از مشتریان و نیازهای آنها برندهای با قیمت مناسب نظیر رسانا، آمل و مازندران را نیز در لیست محصولات خود قرار داده است. لذا مشتریان می توانند در صورت نیاز خرید کابل های ارزان قیمت، این موضوع را به کارشناسان فروش مجموعه اطلاع دهند تا آنها بتوانند بر اساس موجودی های مجموعه گزینه مناسب را به آنها معرفی نمایند.

بهترین کابل مخابراتی زمینی

فروش ویژه انواع کابل مخابراتی زمینی cca

کابل های مخابراتی زمینی علاوه بر این که با هادی تمام مس تولید می شوند به دلیل اهمیت قیمت برای برخی از پروژه ها، امکان تولید این کابل ها با روکش مس و هادی آلومینیومی نیز وجود دارد که به آنها کابل های مخابراتی زمینی cca  گفته می شود.
هادی های کابل های مخابرتی زمینی با روکش مسی و مغز آلومینیوم می باشد که قیمت این کابل ها به مراتب از کابل های تمام مس موحود کمتر است و به همین دلیل بسیاری از مشتریانی که قصد دارند ارزان ترین کابل های مخابراتی موجود در بازار را خریداری نمایند، به دنبال کابل های مخابراتی زمینی و هوایی cca می باشند.
کابل مخابراتی زمینی cca
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

فروش ویژه انواع کابل مخابراتی زمینی cca شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
فروش ویژه انواع کابل مخابراتی زمینی cca شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
فروش ویژه انواع کابل مخابراتی زمینی cca شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
فروش ویژه انواع کابل مخابراتی زمینی cca پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما