فروش انواع کابل لاستیکی یزد

فروش انواع کابل لاستیکی ایران با برند جوشکاب یزد با بالاترین کیفیت جهت استفاده در محیط های حاوی روغن، مواد اسیدی و محل هایی که احتمال سایش عایق کابل وجود دارد، آغاز شده است.
خاصیت ضدآب بودن، ضد اسیدی و ضد روغن بودن کابل های لاستیکی برند جوشکاب یزد و کیفیت بالای تولیدات آن همواره یکی از مهمترین دلایل خرید کابل های لاستیکی یزد است.
بسیاری از پروژه های صنعتی برای برخی از محیط های خاص نیاز به خریداری کابل های لاستیکی یا EPR دارند که این کابل ها به دلیل عایق آنها ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهند.
در خصوص کیفیت کابل های لاستیکی یزد همین بس که بسیاری از مشتریان ما که به دنبال خرید کابل لاستیکی خارجی بودند پس از خریداری این کابل ها و رضایت از تولیدات یزد، در پروژه های بعدی نیز این کابل ها را انتخاب کرده اند.

کابل های لاستیکی به عنوان کابل های ضد روغن، ضد اسید و ضد آب کاربرد بسیار گسترده ای در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی به ویژه در شنارو ها داسته و به عنوان یکی از کابل های خاص در شرکت کابل ایرانی به مشتریان ارائه می شود.

کابل لاستیکی با برند یزد به عنوان برترین برند ایرانی در تولید کابل های لاستیکی می تواند گزینه مناسبی برای مشتریان این کابل ها باشد. لازم است مشتریان این محصولات در خرید این کابل ها با برند ایرانی دق لازم را مبذول نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما