عرضه فیبر نوری
خانه / کابل جوش / فروش انواع کابل جوش ۱۴
بازار فیبر نوری ایران

فروش انواع کابل جوش ۱۴

فروش ویژه انواع کابل های جوش نمره ۱۴ با عایق پی وی سی و EPR لاستیکی در حلقه های ۵۰ متری و به صورت قرقره های ۱۰۰۰ متر و ۵۰۰ متری از طریق بازار سیم و کابل ایران آغاز شده است. کابل های جوش نمره ۱۴ از پرکاربردترین کابل های جوش جهت استفاده در اینورتر های جوشکاری می باشد که این کابل ها توسط برند های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

خرید بهترین کابل جوش نمره ۱۴

بسیاری از مشتریان به دنبال خرید کابل های جوش نمره ۱۴ با بهترین کیفیت می باشند حال انکه برخی از مشتریان تنها به دنبال خرید کابل های با قیمت مناسب در بازار می باشند. اگر بخواهیم بهترین گزینه را برای خرید به مشتریان این کابل ها معرفی نماییم، کابل های جوش اردستان و جوشکاب یزد می باشند که این کابل ها را با عایق لاستیک تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. در کنار این برند ها که در بازار سیم و کابل ایران نیز موجود است، کابل های با عایق پی وی سی می باشد که با برند های سیمیا، دماوند و مغان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

پخش کابل جوش

پخش کابل جوش بهترین قیمت بازار

پخش کابل جوش با عایق لاستیکی نسوز با قیمت رقابتی از طریق آراد کابل آغاز شده است. آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران است که کابل های جوش را به صورت عمده به مشتریان عرضه می نماید.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام