عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت تولید کابل های خود نگهدار
بازار فیبر نوری ایران

شرکت تولید کابل های خود نگهدار

شرکت تولید کابل های خود نگهدار در ایران بر اساس چه مراجع و استاندارهایی این کابل های را تولید می کند؟ فاصله عمودی و افقی کابل های خود نگهدار چقدر می باشد؟
کابل های خود نگهدار برای اولین بار در سال ۱۹۵۵ جایگزین شبکه های فشار ضعیف قرار گرفت. این کابل های به دلیل به اینکه مزایای زیادی داشتند مورد استفاده زیادی قرار گرفت. از این کابل ها در مناطقی که معضل سرقت سیم، برق های غیر مجاز و یا مناطقی که دارای سوانح زیاد هستند راه حل مناسبی می باشد.
در کابل های هوایی خود نگهدار آلومینیوم به دلیل وزن سبک و صرفه اقتصادی هادی مناسبی به طور وسیع در این کابل ها مورد استفاده قرار گرفته است. این کابل ها به دلیل اینکه در معرض نور خورشید قرار می گیرند دچار تغییرات جوی زیادی هستند بنابراین پوسته عایق این کابل ها باید سبک، مقاوم در برابر اشعه و همچنین مقاومت در برابر فشارهای مکانیکی را داشته باشد.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام