عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت تولید بهترین کابل مفتولی
بازار فیبر نوری ایران

شرکت تولید بهترین کابل مفتولی

کابل مفتولی را می توان با بهترین درجه کیفیت، از شرکت تولید کننده کابل در ایران خریداری نمود. زیرا این شرکت ها با داشتن آزمایشگاه های روز دنیا انواع محصولات مورد نیاز صنایع را تولید می کنند.
کابل مفتولی از یک هادی از جنس مس استاندارد شده با پوششی از یک ماده عایق پی وی سی ساخته شده است. ولتاژ اسمی این کابل ۴۵۰/۷۵۰ ولت است . اما ابن کابل برای جریان های مختلف با سطح مقطع بین یک و نیم تا دویست و چهل متر مربع ساخته شده است.
اما این کابل ها در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟ پاسخ این است که در تابلوهای برق و تاسیساتی که به صورت ثابت نصب می شوند مورد مصرف قرار می گیرد. همنین این کابل ها در نقاط خشک در داخل لوله، روی دیوار و داخل دیوار و خارج از آن با استفاده از یک سری مقره هایی به کار می رود. اما از این کابل ها نمی توان در داخل دیوار به صورت مستقیم استفاده نمود.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام