عرضه فیبر نوری
خانه / کابل ماهواره / خرید بهترین کابل ماهواره
بازار فیبر نوری ایران

خرید بهترین کابل ماهواره

هنگام خرید کابل ماهواره باید به یک سری از مسائل مهم توجه نمود. چرا که کابل ماهواره با برندهای مختلفی در بازار تولید و عرضه می گردد. چگونه می توان بهترین نوع این کابل را تشخیص و اقدام به خرید آن نمود؟ آیا می دانید روش شناخت کابل ماهواره مرغوب چیست؟
هنگام خرید باید توجه نمود که کابل مورد نظر حتما از برندهای معتبر سیم و کابل کشور باشد. در زمینه کابل ماهواره، شرکت سیم و کابل کرمان، یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده این نوع از کابل محسوب می شود. کابل ماهواره یا همان کابل آنتن که به کابل کواکسیال یا هم محور مشهور است، باید از لحاظ شکل ظاهری سالم باشد. هادی مسی این کابل باید کاملا در مرکز کابل بوده و هیچ گونه انحرافی نداشته باشد. تا حد امکان باید از سیم و کابل یکپارچه در سیستم ماهواره و آنتن استفاده شود. چرا که وجود برش در مسیر کابل مورد نظر، موجب ایجاد میدان مغناطیسی و در نتیجه ایجاد نویز می کند.
طول کابل ماهواره نیز بسیار در کیفیت تصویر دریافتی مهم است. هرچقدر طول کابل بیشتر باشد، با افت ولتاژ بیشتری روبرو خواهیم شد.
امروزه کابل های تقلبی در هر گوشه و کناری یافت می شود. شناخت و تشخیص کابل اصلی از نوع تقلبی آن کار بسیار سخت و دشواری است. یکی از روش های شناخت سیم و کابل اصلی، تماس با متخصصین و خرید از مراکز معتبر پخش سیم و کابل می باشد.
منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل های کواکسیال ماهواره

لیست قیمت انواع کابل های کواکسیال ماهواره

لیست قیمت انواع کابل های کواکسیال ماهواره و انتخاب بهترین نوع کابل ماهواره که بتواند …

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام