عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید اینترنتی کابل شیلددار با روکش شیشه ای
بازار فیبر نوری ایران

خرید اینترنتی کابل شیلددار با روکش شیشه ای

کابل شیلددار با روکش شیشه ای را از کدام شرکت می توان خریداری نمود؟ آیا کاتالوگ این کابل ها را می توان به صورت اینترنتی دریافت نمود؟
کابل شیلدار با روکش شیشه ای دارای چه خصوصیاتی هستند؟ از این کابل در چه محیط هایی استفاده می شود؟ دلیل استفاده از شیلد چیست؟ این کابل ها از یک روکش PVC تشکیل شده اند که نوع آن نیز PVC مخصوص است که از لحاظ انعطاف پذیری بسیار مناسب هستند. این کابل مخصوص محیط هایی که شیمیایی یا روغنی هستند طراحی و ساخته شده اند.
اما شیلد این کابل ها از یک نوع مس قلع اندود شده می باشد که در محیط هایی که نفوذ امواج مغناطیسی وجود دارد برای جلوگیری از این امواج به کار برده می شود. اما کابل شیلددار به کابلی گفته می شود که دارای یک لایه محافظ است . هدف از شیلددار کردن این کابل ها این است که از اطلاعات جاری در برابر تداخل امواج محافظت نماید.
منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام