عرضه فیبر نوری
خانه / کابل اختر / خرید اینترنتی انواع کابل خشک اختر
بازار فیبر نوری ایران

خرید اینترنتی انواع کابل خشک اختر

خرید اینترنتی انواع کابل های برق آلومینیومی خشک زمینی و هوایی اختر در انواع روکش دار به صورت خودنگهدار و زمینی و همچنین به صورت بدون روکش هوایی از طریق این مجموعه برای مشتریان این کابل ها فراهم شده است.

کابل های آلومینیومی اختر به صورت کاملا استاندارد تولید شده و در پروژه های سراسر کشور قابل استفاده می باشد. کارخانه اختر به دلیل تولید کابل های آلومینیومی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب همواره مورد توجه مشتریان این مجصولات بوده است. ارسال خرید های غیر حضوری مشتریان به صورت مستقیم از انبار تهران انجام می شود و این کابل ها از طریق باربری برای مشتریان شهرستانی قابل ارسال است.

کابل های برق آلومینیومی خشک به دلیل قیمت مناسب تر از کابل های مسی و همچنین در محل هایی که احتمال سرقت کابل های مسی وحود دارد مورد استفاده قرار گرفته و می تواند گزینه مناسبی برای مشتریانی باشد که این ویژگی ها را در محل نصب این کابل ها دارند.

این مرکز فروش امکان خرید اینترنتی و آنلاین کابل های آلومینیومی اختر را با ایجاد ارتباط با واحد فروش برای مشتریان فراهم نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار اختر

کابل خودنگهدار اختر قیمت پخش عمده

کابل خودنگهدار اختر بهترین کابلهای موجود در بازار ایران است استاندارد و با تاییدیه توانیر به مشتریان در سراسر ایران عرضه می‌شود.  تاییدیه توانیر اغلب استان های کشور را دارا بوده  و از شناخته شده ترین برندها در بازار سیم و کابل است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام