عرضه فیبر نوری
خانه / کابل یزد / خرید انواع کابل فشار ضعیف ستاره یزد
بازار فیبر نوری ایران

خرید انواع کابل فشار ضعیف ستاره یزد

خرید انواع کابل های برق فشار ضعیف ستاره یزد، یکی از برترین برند های تولید کننده کابل های برق در ایران به صورت مستقیم از نمایندگی فروش و دفتر مرکزی محصولات این کارخانه در تهران امکانپذیر است.

کابل های برق فشار ضعیف یکی از مهمترین تولیدات کارخانه های مختلف به ویژه کارخانه ستاره یزد می باشد، که این کارخانه این کابل ها در در انواع افشان و مفتولی یا زمینی NYY تولید کرذه و به بازار عرضه می کند. رنج ولتاژی این کابل ها ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت است و استاندارد های لازم در تولیدات این کارخانه لحاظ شده است.

کارخانه سیم و کابل ستاره یزد

شرکت کارخانه سیم و کابل ستاره یزد از شناخته شده ترین کارخانه های تولید سیم و کابل در ایران است که این کارخانه انواع کابل های فشار ضعیف مسی و آلومینیومی و همچنین سیم و کابل های ساختمانی را با بالاترین کیفیت تولید کرده و به بازار عرضه نموده است. این کارخانه در شهر یزد یکی از برترین شهر های ایران به لحاظ تعدد تعداد تولید کنندگان سیم و کابل قرار دارد و به همین دلیل محصولات این کارخانه در وندور لیست پروژه های مختلف قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام