عرضه فیبر نوری
خانه / کابل خودنگهدار / خرید انواع کابل خودنگهدار پنج سیمه
بازار فیبر نوری ایران

خرید انواع کابل خودنگهدار پنج سیمه

خرید انواع کابل های خودنگهدار پنج سیمه با برند های استاندارد و دارای تاییدیه توانیز به صورت تضمینی از مرکز فروش بازار سیم و کابل ایران برای مشتریان این محصولات در پروژه های شخصی و همچنین پروژه های صنعتی و تحت نظارت اداره های برق میسر شده است.

کابل های برق خودنگهدار پنج سیمه که دارای سه فاز، یک نول و یک نگهدارنده و روشنایی می باشند در سایز های ۵۰+۱۶+۳۵*۳ ، ۵۰+۱۶+۵۰*۳، ۷۰+۱۶+۷۰*۳، ۷۰+۲۵+۹۵*۳، ۷۰+۲۵+۱۲۰*۳ تولید می شوند و در قرقره های ۱۰۰۰ متری به مشتریان این محصولات ارائه می شود.

قیمت مناسب کابل های خودنگهدار به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان کابل ها و همچنین امکان سرقت کمتر این کابل ها نسبت به کابل های برق مسی در مکان هایی که امنیت لازم را ندارند، از مزایای استفاده از کابل های برق خودنگهدار به شمار می روند.

برند های متعددی در این مرکز فروش برای ارائه به مشتریان کابل های خودنگهدار فراهم شده است که در این میان برند های مسین، سیمیا، یزد، همدان، سیمباف و سیمکات از مهمترین برند های عرضه شده به مشتریان می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم خودنگهدار

فروش عمده کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت پخش عمده در آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های آلومینیومی در ایران، به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به قیمت رقابتی و درب کارخانه عرضه می شود و واسطه ها به طور کلی حذف شده اند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام