خرید انواع کابل آلومینیومی فروزان یزد

شرکت سیم و کابل فروزان یزد با تولید انواع کابل های آلومینیومی و خودنگهدار، یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان کابل های آلومینیومی در ایران است که این کابل ها را مطابق با استاندارد های لازم در حوزه های مختلف برای استفاده در سراسر کشور تولید و به بازار عرضه کرده است.
کابل های آلومینیومی یکی از مهمترین کابل ها در رنج ولتاژی فشار ضعیف، فشار متوسط و همچنین فشار قوی می باشند که قیمت مناسب آنها نسبت به کابل‌ های مسی همواره مورد توجه پروژه‌های مختلف بوده و از این رو تولیدکنندگان کابل های برق نیز نگاه ویژه‌ ای به این کابل ها برای عرضه به بازار داشته اند.
شرکت سیم و کابل فروزان یزد یکی از کارخانه های بزرگ تولیدکننده کابل آلومینیومی و خودنگهدار در ایران است که این کابل ها را در سایزهای متفاوت و متنوع با توجه به نیاز بازار تولید کرده و مطابق با استانداردهای روز جهت ارائه به مشتریان به بازار عرضه می نماید.

کابل های آلومینیومی زمینی فروزان یزد

کابل آلومینیومی فروزان یزد در انواع زمینی در سایز های مختلف مانند ۱۶*۱، ۲۵*۱، ۳۵*۱، ۵۰*۱، ۷۰*۱، ۹۵*۱، ۱۲۰*۱، ۱۵۰*۱، ۱۸۵*۱، ۲۴۰*۱، ۳۰۰*۱ و ۴۰۰*۱ به همراه کابل ۵۰۰*۱ که از کابل های خاص به شمار می رود، تولید شده که این کابل ها با عایق Pvc و xlpe متناسب با استفاده به صورت زمینی و دفنی بازار عرضه شده است.
کابل های آلومینیومی فروزان یزد استاندارد های لازم جهت استفاده در پروژه های مختلف و همچنین تاییدیه های برخی ناحیه برخی از استان ها را دارا بوده و لازم است مشتریان در صورت نیاز به تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های تحت نظارت اداره های برق شهرستان ها و استان ها و خرید محصولات این کارخانه نسبت به تاییدیه‌ های استان یا شهر محل سکونت خود، اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش دریافت نمایند تا در صورت خرید محصولات منع قانونی برای استفاده از این کابل ها وجود نداشته باشد.

کابل آلومینیومی خودنگهدار هوایی فروزان یزد

کابل آلومینیومی خودنگهدار نیز به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان آنها می تواند گزینه مناسبی برای جایگزنی کابل های مسی باشد و این کابل ها برای استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز تولید شده و در سایز های ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵ و ۱۲۰ بیشترین کاربرد را در پروژه های برق فشار ضعیف دارا بوده و به همین دلیل کارخانه فروزان یزد اقدام به تولید سایز های مختلف این کابل ها نموده است.
مشتریان در پروژه های مختلف با متراژ های بالا می توانند ۲۰ روز زمان برای تولید کابل های مورد نیاز خود در نظر بگیرند تا از این طریق بتوانند کابل ها را با قیمت تولیدی و مناسب تر و ارسال از درب کارخانه خریداری نمایند.

ویژگی های کابل آلومینیومی فروزان یزد

برند های مختلفی در ایران اقدام به تولید کابل آلومینیومی در ایران می نمایند که در این میان کارخانه فروزان یزد به دلیل تولید کابل های استاندارد و دارای تاییدیه و همچنین قیمت مناسب، یکی از شناخته شده ترین کارخانه های کشور به شمار می رود. از این رو پروژه های مختلف در سراسر کشور که قصد خرید کابل های آلومینیومی به صورت عمده را دارند می توانند از محصولات فروزان یزد که کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارد استفاده نمایند.

اهمیت استاندارد و تاییدیه در کابل آلومینیومی

اهمیت استاندارد و تاییدیه در استفاده از کابل آلومینیومی زمینی و خودنگهدار زمانی مطرح می شود که کابل های خریداری شده الزاما باید تحت نظارت اداره برق یک منطقه استفاده شود، یا اینکه اداره برق آن منطقه قصد داشته باشند کابل خریداری شده را برای مشترکین نصب نمایند، در چنین حالتی خود کارشناس اداره برق با معرفی برند های مجاز جهت خریداری به مشترک، او را ملزم به خرید کابل با برند های خاصی می نماید.
در صورتی که پروژه متعلق به خود شخص باشد و کابل کشی توسط خود فرد یا برق کار انجام شود نیازی به تاییدیه دار بودن کابل ها نبوده و لازم است مشتریان تنها از کابل های آلومینیومی استاندارد استفاده نمایند.
توصیه می شود به هیچ وجه از کابل آلومینیومی غیر استاندارد در تاسیسات برقی خود استفاده ننمایید.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

اهمیت استاندارد و تاییدیه در کابل آلومینیومی شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
اهمیت استاندارد و تاییدیه در کابل آلومینیومی شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
اهمیت استاندارد و تاییدیه در کابل آلومینیومی شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
اهمیت استاندارد و تاییدیه در کابل آلومینیومی پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما