عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید ارزان کابل زمینی فشار قوی
بازار فیبر نوری ایران

خرید ارزان کابل زمینی فشار قوی

برای خرید کابل زمینی و فشار قوی می توان آن را از شرکت هایی که تولید کننده کابل در ایران هستند تهیه نمود. این کابل ها چنانچه به صورت مستقیم خریداری شود ارزان تر می باشد.
کابل های فشار قوی در شبکه های توزیع اولیه با ولتاژ نامی بالاتر از سی کیلو ولت برای انتقال انرژی کاربرد دارد. ساختمان این کابل ها به این گونه است که جنس هادی به کار رفته در این کابل مس آنیل شده بدون اندود یا آلومینیوم می باشد.
عایق به کار رفته در این کابل از نوع پلی اتیلن کراسلینک شده می باشد. روکش نهایی در این نوع کابل از نوع پی وی سی است. از مشخصات این کابل هالوژن فری و تاخیر انداز شعله می باشد. از مشخصات دیگر آن این است که در مقابل اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند. به کابل های فشار قوی، کابل ولتاژ بالا نیز گفته می شود که برای انتقال انرژی الکتریکی در ولتاژهای بالا استفاده می شود.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام