انواع کابل فشار ضعیف مسی آلومینیومی

نمایندگی فروش آراد کابل به عنوان بزرگترین عرضه کننده انواع کابل فشار ضعیف مسی و آلومینیومی، محصولات چند برند را با قیمت ها و کیفیت های متنوع برای عرضه به مشتریان فراهم کرده است. کابل های فشار ضعیف دارای انواع مختلفی می باشند که کابل های با هادی مسی و آلومینیومی یک دسته بندی کلی از نظر هادی به کار رفته شده در ساختمان این کابل ها می باشد. قیمت های رقابتی و ثبت سفارش تولید کابل در کمترین زمان ممکن از ویژگی های خرید از آراد کابل می باشد.

انواع کابل فشار ضعیف با هادی مسی

این کابل ها مهم ترین کابل های فشار ضعیف بوده که با هادی افشان و مفتولی تولید شده و بیشترین کاربرد را در سطح ولتاژ زیر یک کیلو ولت دارد.
این کابل ها به صورت ویژه با[highlight color=”yellow”] عایق های پی وی سی، XLPE، سیلیکونی، لاستیکی و با پوشش های زره دار بدون زره[/highlight] تولید می شوند، که بسته به محیط قرار گرفتن کابل در پروژه و همچنین میزان مصرف توان می توان نسبت به انتخاب سطح مقطع کابل ها و همچنین ساختمان آن اقدامات لازم را انجام داد.

انواع کابل فشار ضعیف با هادی آلومینیومی

این کابل ها به دلیل استفاده هادی آلومینیومی در آنها، توسط پروژه های مختلفی انتخاب می شوند و این موضوع بیشتر به دلیل [highlight color=”yellow”]قیمت پایین این کابل ها نسبت به کابل های مسی[/highlight] می باشد.
کابل های با هادی آلومینیومی بیشتر با عایق پی وی سی و XLPE تولید می شوند و نوع تک رشته، دو رشته، سه و نیم رشته، چهار و پنج رشته به همراه نمونه کابل خودنگهدار آلومینیومی بسیار پرمصرف می باشند.
آراد کابل به عنوان نخصصی ترین مرکز عرضه انواع کابل های فشار ضعیف مسی و آلومینیومی، لیست کاملی از این محصولات را با قیمت متنوع و با کیفیت مطلوب برای عرضه به مشتریان فراهم نموده است.

  • انواع کابل فشار ضعیف یزد
  • انواع کابل فشار ضعیف ابهر
  • انواع کابل فشار ضعیف البرز
  • کابل فشار ضعیف دماوند
  • کابل خودنگهدار مسین
  • کابل خودنگهدار سیمباف
  • کابل خودنگهدار پیشرو یزد
  • کابل آلومینیومی زمینی

از جمله این محصولات می باشد که می تواند به مشتریان ارائه شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

انواع کابل فشار ضعیف با هادی آلومینیومی شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
انواع کابل فشار ضعیف با هادی آلومینیومی شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
انواع کابل فشار ضعیف با هادی آلومینیومی شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
انواع کابل فشار ضعیف با هادی آلومینیومی پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما