انواع کابل زره دار قیمت فروش

قیمت انواع کابل زره دار در سایز های متنوع به صورت سه فاز و تک فاز و همچنین کابل های برق ۲۰ کیلو ولت زره دار و ۳۳ کیلو ولت زره دار به صورت تخصصی از این مجموعه به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود. ارائه فاکتور رسمی به شرکت های مختلف از طریق این مجموعه میسر می باشد.

کابل زره دار یا کابل آرموردار به کابل هایی گفته می شود که به دلیل استفاده از آرمورد در ساختمان کابل می تواند به صورت دفنی و در محیط هایی استفاده شود که ممکن است به ساختمان کابل صدمه وارد شود. قیمت کابل زره دار در مقایسه با کابل های بدون زره به دلیل ساختمان پیچیده تر کابل های زره دار می باشد.

انواع کابل زره دار

انواع کابل زره دار فشار ضعیف

کابل های زره دار در فشار ضعیف غالبا به صورت زره میله ای تولید می شوند و این کابل ها در انواع مسی توسط کارخانه ها تولید شده و به بازار ارائه می شود. این کابل ها با عایق های pvc و xlpe می تواند به مشتریان این محصولات ارائه شود. مشخصه فنی کابل های زره دار فشار ضعیف به صورت زیر است.

  • کابل زره دار با عایق پی وی سی با مشخصه NYRY
  • کابل زره دار با عایق xlpe با مشخصه فنی N2XY

تولید شده و عرضه می شود.

انواع کابل زره دار

انواع کابل زره دار ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت

کابل های زره دار ۲۰ کیلو ولت یا کابل فشار متوسط و کابل ۳۳ کیلو ولت یا کابل فشار قوی که در رنج های ولتاژی فوق توزیع استفاده می شوند، در هر دو نوع مسی و آلومینیومی می تواند تولید شود. زره این کابل ها به صورت میله و ورق می باشند که قیمت هر کدام از این کابل ها متفاوت است. کابل زره دار ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت با زره میله غالبا با مشخصه های N2XSYRY و NA2XSYRY تولید می شوند. اما کابل های با زره ورق با مشخصه های N2XSYBY و NA2XSYBY با هادی مسی و آلومینومی قابل عرضه است.

برای خرید انواع کابل برق حتما با کارشناسان ما در واحد فروش مشورت نمایید تا گزینه های مناسبی از لحاظ قیمت و کیفیت به شما ارائه نمایند.

برند های تولید کننده کابل زره دار در ایران

برند های متعددی در ایران اقدام به تولید کابل زره دار در سایز های متنوع برای رنج های ولتاژی فشار ضعیف تا فشار قوی نموده اند.
بهترین برند های موجود در بازار که می تواند به صورت موجود در انبار به مشتریان این محصولات ارائه شوند:

  • کابل زره دار متال
  • کابل زره دار یزد

می باشند. همچنین در صورت نیاز به آگاهی از محصولات زره دار به صورت تخصصی می توانید از وبسایت تخصصی فروش کابل زره دار آراد کابل دیدن نمایید.

کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف

کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف، متفاوت است. این کابل ها غالبا در پروژه های صنعتی استفاده شده و در محیط هایی که مهندسان و طراحان پروژه ها تصمیم می گیرند از کابل ها به صورت دفنی استفاده نمایند.

زره یا آرمورد استفاده شده در ساختمان کابل های زره دار باعث می شود این کابل ها در برابر صدمات احتمالی از محیط اطراف مصون باشند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
کاربرد کابل های زره دار در پروژه های مختلف پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما