اشنایی با صنایع سیم و کابل همدان

برای آشنایی با صنایع سیم و کابل همدان به این سایت مراجعه کنید.

شرکت صنایع سیم و کابل همدان در سال 1361 با توجه به نیاز صنعتی کشور ، توسط بخش خصوصی تاسیس و با احداث سالنی برابر با 3000 متر مربع در همدان برای تولید انواع سیم و کابل افشان فشار ضعیف تا یک کیلو ولت تاسیس و احداث گردید و در سال 1368 این مجموعه در اداره ثبت اسناد و املاک استان همدان به نام شرکت صنایع سیم و کابل همدان ثبت گردید .
این شرکت در سال 1372 با احداث 3800 متر مربع سالن و اضافه کردن ماشین آلات جهت تولید انواع مقاطع کابلهای فشار ضعیف تا یک کیلو ولت و در سال 1374 با احداث 2700 متر مربع سالن و اضافه کردن ماشین آلات تولید انواع آمیزه های پی وی سی و در سال 1383 با احداث 10000 متر مربع سالن جهت توسعه کمی تولید انواع کابلهای فشار ضعیف ، تولید کابلهای مخابراتی، تولید کابلهای با عایق XLPE و در سال 1384 با احداث 1400 متر مربع سالن جهت تولید مفتول مس 8 میلیمتری توانسته برنامه های توسعه ای خود را به پیش ببرد .
ماشین آلات تولیدی این شرکت شامل انواع دستگاه های کشش ، بانچر، تاب، اکسترودر از معروفترین سازندگان جهانی از کشور های اتریش، آلمان، آمریکا، انگلیس، ایتالیا، چین و کانادا می باشد
در حال حاضر این کارخانه با مساحتی معادل 8 هکتار و زیر بنایی برابر 25 هزار متر مربع و استفاده از ماشین آلات مدرن ، انواع سیم و کابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را مطابق استاندارد ملی ایران و سایر استانداردهای بین المللی تولید می نماید.
با اجرای طرحهای توسعه و استفاده از ماشین آلات جدید ، در حال حاضر توانایی تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را با ظرفیت سالیانه 35600 تن دارد. در واحد گرانول سازی ، امکان تولید سالیانه 15000 تن انواع گرانول P.V.C و در واحد مفتول سازی امکان تولید مفتول مس 8 میلیمتر به روش UP CAST با ظرفیت تولید سالیانه 7500 تن فراهم گردیده است.
بخشهای تولید کابلهای شبکه کامپیوتری (LAN) و کابلهای فشار متوسط و قوی در دست اجراست و بزودی در ردیف محصولات این شرکت قرار خواهند گرفت.
بدیهی است توسعه فیزیکی و بالا بردن کمیت تولید بدون استفاده از ابزار مدیریت جامع ،امکان پذیر نبوده ، لذا این شرکت گواهی سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه شامل: سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001)نسخه (2008 ، حفاظت از محیط زیست (ISO14001:2004) ، ایمنی و بهداشت شغلی ( OHSAS 18001:2007) و گواهی CE MARKING را دریافت کرده است.
ضمناً واحد آزمایشگاه این شرکت با استقرار ISO/IEC 17025 موفق به دریافت گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه از اداره استاندارد شده است و در حال حاضر آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد نیز می باشد.
مدیریت تضمین کیفیت و سیستمهای کنترل در خط (on-line) مشتریان را از کیفیت بالای محصولات شرکت و انطباق مشخصات فنی آنها را با استانداردهای ملی ایران ( ISIRI 3569-1 , ISIRI 607) و سایر استانداردهای رایج بین المللی (VDE, IEC , BS, ASTM , …) مطمئن می سازند.
این شرکت شرکتی پویاوفعا ل می باشدوسیاست گذاری وتعیین خط مشی واهداف کلان توسط هیئت مدیره شرکت ومتعاقب ان پیگیری اهداف وسیاستها توسط مدیر عامل با همکاری مجموعه مدیران ارشدانجام می گردد. هدف کلی شرکت صنایع سیم وکابل همدان ارائه محصولاتی بازمان تحویل مورد قبول مشتری باکیفیت بالا ونیز قیمت مناسب می باشد

کارکنان شرکت 206 نفر می باشندوسالانه بالغ بر 5600 نفر ساعت آموزش در زمینه های تخصصی کاری برای کارکنان بیش بینی شده است.
میانگین سابقه کارکنان در شرکت صنایع سیم و کابل همدان بیش از 5/7 سال است و میانگین سن کارکنان حدود سی و سه سال می باشد.
خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

مدیریت شرکت صنایع سیم و کابل همدان تولید کنندة انواع سیم و کابل برق و کابلهای مخابراتی در ایران ، تعهد خود را نسبت به استقرار ، نگهداری و توسعة نظام مدیریت یکپارچه و بهبود مستمر و اثر بخش آن و نیز پیشگیری از بیماری ها و انطباق با الزامات قابل کاربرد ، بر مبنای استانداردهای جهانی OHSAS 18001:2007 , ISO 14001:2004 ,ISO 9001:2008 اعلام می نماید
لذا خط مشی مدیریت یکپارچه خود را با اهداف ذیل اعلام می نماید :
1- کلیه فعّالیتهای پرسنل شرکت همواره در جهت تولید محصولات با کیفیت بهتر ، منطبق با خواستة مشتریان و جلب رضایت آنها انجام می پذیرد ، لذا هر یک از پرسنل مسئول رعایت سطح کیفیت مورد نیاز محصول طبق مشخصات اعلام شده می باشند.
2- کاهش ضایعات تولید ، افزایش راندمان تولید با برنامه ریزی دقیق و پیوسته.
3- بهبود مداوم و مستمر و اثر بخش در تمامی فرآیندهای سازمان با مشارکت پرسنل از طریق ارتقاء سطح آموزش و دانش ، پرداخت پاداش بر اساس ارزشیابی پرسنل و جمع آوری نظرات اصلاحی آنان در خصوص موارد کیفی، ایمنی ، بهداشتی و زیست محیطی
4- دستیابی به اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت یکپارچه و انطباق با نیازمندی ها و الزامات قانونی ، الزامات استاندارد ، نیازمندیهای خاص مشتریان و الزامات درون سازمانی و طرفهای ذینفع .
5- حفاظت از محیط زیست و پیشگیری از آلودگی آن و شناسائی و کنترل آثار و جنبه های زیست محیطی در روند فعالیت شرکت
6- کنترل و کاهش عوامل زیان آور محیط کار از لحاظ موارد ایمنی و بهداشت شغلی و ارتقاء سلامت ایمنی و بهداشت پرسنل
7- فراهم نمودن چارچوبی برای بازنگری اهداف سیستمهای مدیریتی یکپارچه به منظور پایش اثربخشی روشها و فعالیتهای انجام شده با بازبینی و بروزآوری مدارک و مستندات بر اساس نیازمندی ها در فواصل زمانی معین.
منبع:همدان کابل
منبع: سیم و کابل ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما