عرضه فیبر نوری
خانه / کابل آلومینیومی / مرکز فروش انواع کابل آلومینیومی سیمباف
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش انواع کابل آلومینیومی سیمباف

مرکز فروش انواع کابل های آلومینیومی سیمباف یا سیم باف، کابل های زمینی و خود نگهدار این برند را با متراژهای عمده به صورت قرقره و همچنین برش به مشتریان عرضه می کنند، بازار سیم و کابل ایران می باشد که به صورت تخصصی کابل های آلومینیومی دیگر تولید کنندگان را نیز به مشتریان عرضه می‌کنند.

کابل های آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب تری که نسبت به کابل های مسی دارا می باشند همواره مورد توجه مشتریان بوده و در مورد متراژ های بسیار بالا مشتریان تلاش می‌کنند تا از کابل های آلومینیومی با عنوان جایگزین کابل های مسی استفاده نمایند.

سیمباف یکی از تولیدکنندگان بزرگ سیم و کابل های آلومینیومی در ایران می باشد که این محصولات را به صورت استاندارد و دارای تاییدیه تولید و به بازار عرضه می کند.

قیمت مناسب کابل های آلومینیومی سیمباف و کیفیت مطلوب آن باعث شده است بسیاری از پروژه ها برای خرید محصولات این برند اقدام نمایند.

مشتریان از سراسر کشور می‌توانند با ثبت سفارش خود از طریق واحد فروش بازار سیم و کابل ایران محصولات خود را از طریق باربری و راه های ارتباطی دیگر در شهر خود تحویل بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام