عرضه فیبر نوری
خانه / کابل آلومینیومی / مرکز فروش انواع کابل آلومینیومی سیمباف
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش انواع کابل آلومینیومی سیمباف

مرکز فروش انواع کابل های آلومینیومی سیمباف یا سیم باف، کابل های زمینی و خود نگهدار این برند را با متراژهای عمده به صورت قرقره و همچنین برش به مشتریان عرضه می کنند، بازار سیم و کابل ایران می باشد که به صورت تخصصی کابل های آلومینیومی دیگر تولید کنندگان را نیز به مشتریان عرضه می‌کنند.

کابل های آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب تری که نسبت به کابل های مسی دارا می باشند همواره مورد توجه مشتریان بوده و در مورد متراژ های بسیار بالا مشتریان تلاش می‌کنند تا از کابل های آلومینیومی با عنوان جایگزین کابل های مسی استفاده نمایند.

سیمباف یکی از تولیدکنندگان بزرگ سیم و کابل های آلومینیومی در ایران می باشد که این محصولات را به صورت استاندارد و دارای تاییدیه تولید و به بازار عرضه می کند.

قیمت مناسب کابل های آلومینیومی سیمباف و کیفیت مطلوب آن باعث شده است بسیاری از پروژه ها برای خرید محصولات این برند اقدام نمایند.

مشتریان از سراسر کشور می‌توانند با ثبت سفارش خود از طریق واحد فروش بازار سیم و کابل ایران محصولات خود را از طریق باربری و راه های ارتباطی دیگر در شهر خود تحویل بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل برق آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی مرکز پخش عمده

کابل برق آلومینیومی در انواع زمینی و خودنگهدار هوایی در آراد کابل به صورت عمده به فروش می رسد. این مرکز پخش عمده امکان خرید کابل برای مشتریان در تهران و شهرستان را فراهم نموده است. ارسال کابل ها در کمترین زمان ممکن فراهم شده است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام