عرضه فیبر نوری
خانه / کابل سیمباف / قیمت فروش انواع کابل خودنگهدار سیمباف
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش انواع کابل خودنگهدار سیمباف

قیمت فروش انواع کابل های برق خودنگهدار آلومینیومی سیمباف در سایز های ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵ و ۱۲۰ میلی متر مربع جهت استفاده در پروژه های سراسر کشور در انواع تک فاز و سه فاز به صورت به روز قابل ارائه به مشتریان می باشد.

کابل های برق خودنگهدار به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان کابل، یکی از محبوب ترین کابل های برق در فشار ضعیف به شمار می رود که به دلیل سرقت کابل های مسی در برخی از محل ها استفاده از این کابل های آلومینیومی به مشتریان این محصولات ارائه می شود. در مسافت های طولانی نیز که هزینه برای خرید کابل های مسی بسیار بالا است استفاده از کابل های آلومینیومی خودنگهدار و زمینی از انتخاب های بسیاری از مشتریان می باشد.

سیمباف با تولید انواع کابل های آلومینیومی زمینی و خودنگهدار استاندارد یکی از بهترین تولید کنندگان در کشور محسوب می شود که این محصولات را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بازار سیم و کابل ایران با تایید کیفیت محصولات سیمباف همواره این محصول را به صورت مستقیم و قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. مشتریان تهرانی و شهرستانی می تواند برای خرید این محصولات به بازار سیم و کابل ایران مراجعه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار سیمباف

کابل خودنگهدار سیمباف پخش عمده

کابل خودنگهدار سیمباف با قیمت فروش پخش عمده به صورت عمده وخرده به مشتریان در …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام